SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK:Çim pisti seven COFFEE BEAN iyi hazırlıkları ile koşu- nun önde gelen ismi. OFSAYT  Adana çiminde koştuğu son  yarışında baş farkı ile ikinci kalırken iyi göründü. MERVEILLEUX, DANEHILL GÜL ve SOYLUGÜZEL diğer  şanslılar.

2.AYAK: Sürprize açık bir koşu. SAHA KIRAN mükemmel formu ile dikkat çekiyor. Bu safkan son  yarışlarını Şanlıurfa kumunda koştu ancak yarış yaşamına Ankara çiminde birincilikle başladı ve çimde  iyi koşuları var. IHLARA BEYİ,  BABÜR, ALİŞİRİN OĞLU, GENÇTAY ve KIŞLALI diğer şanslılar.

3.AYAK: Ankara çiminde özel- likle uzun mesafelerde çok deneyimli ve başarılı bir isim olan  Sevdiği mesafede  Impassioned bankom  Adana'da koştuğu son çim yarışında yakın ara beşinci kalan Impassioned bu yarışı için Ankara'da yaptığı sprintinde mükemmel göründü. IMPASSIONED Gökhan Kocakaya ile  zayıf rakipleri arasında bu yarışı kazanır.

4.AYAK: ENYALIOS mükemmel  formu ile dikkat çekiyor. Bu tayın  çim performansı da iyi. BAMBALERO ve RIGHTOR  WRONG iyi formları ile  rakip taylardır.

5.AYAK: KARAESER uygun gurupta favorim. LODOS RÜZGARI iyi  formunu koruyor. YAMANER ve Cİ-  HANEFE sağlam kuponlarda bulunmalı.

6.AYAK: PARTNER SCORE ve  AZMERA ilk öncelik vereceğim taylar. MITELO, ÇUKUROVA FIRE, DESNA ve MISSION COMPLETE  diğer şanslı taylar.

TAHMİN 5-2-9-6-4 12-10-2-1-6-11 1 3-2-1 5-1-3-4 4-5-3-8-9-11

Yayınlanma Tarihi:15:22,