SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Grubun iki etkili  ismi COFFEE BEAN ve MER- VEILLEUX altılı kartlarına ayırt  edilmeden yazılmalıdır. Geniş al- tılı oynayanlar OFSAYT,  PRINCESS SEAHERO, SOYLU  GÜZEL, DANEHILL GÜL ve  OHIOGOZAIMAS yazabilir.

2.AYAK: Denk güçlerin mü-  cadelesinde GENÇTAY, SAHA  KIRAN, IHLARA BEYİ, BABÜR,  ALİŞİRİN OĞLU ve BİÇER altılı  kartlarında yer almalıdır.

3.AYAK: Son haftalarda ik- incilikler serisine takılan BABA  SERCAN bu kez şeytanın ba- cağını kırabilir. LOWMAN en sert  rakip olup IMPASSIONED ve  SERGENHAN yarışın diğer şanslı  safkanlarıdır.  Her geçen gün daha iyi  duruma gelen Partner Score  son haftaların formda jokeyi  G.Kocakaya ile kazanacaktır.

4.AYAK: Yarış hazırlıkları  oldukça dikkat çekici olan  ENYALIOS birinciliğin en güçlü  ismidir. RIGHT OR WRONG en  sert rakip olup sürprizi çok iyi  duruma gelen BAMBALERO  gerçekleştirebilir.

5.AYAK: Son haftaların for- mda ismi LODOS RÜZGARI ağır  kilodan etkilenmez ise kazan- abilir. Son yarışını çok  beğendiğim KARAESER en  küçük hata affetmez. Sürprizi  son yarışını kazanma başarısı  gösteren YAMANER'den bekliyo- rum.

6.AYAK: Her geçen gün  daha iyi duruma gelen PARTNER  SCORE yarış içinde bir aksilik  yaşamaz ise son haftaların for- mda jokeyi G.Kocakaya ile  kazanacaktır. Günün en sağlam  bankosu olarak yazabilirsiniz.

TAHMİN 5-9-2-1-4-6-10 6-12-10-2-1-3 5-6-1-2 3-1-2 1-5-3 4

Yayınlanma Tarihi:14:48,