SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Mesajımız TFF’yedir”

Bursaspor Başkanı Erkan Körüstan, Galatasaray maçı bilet fiyatları ile ilgili yaptığı açıklamanın başka taraflara çekildiğini söyledi.

Güncellenme: 20:40, 15/04/2014
“Mesajımız TFF’yedir”

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Körüstan, “Galatasaray maçı bilet fiyatlarıyla ilgili yaptığım açıklamadaki mesaj, çifte standart uygulayan TFF’ye olmasına rağmen başka çevreler bunu farklı yerlere çekiyor” dedi.

Körüstan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yarın Galatasaray ile oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçı için açık kale arkası ve misafir takım tribünleri bilet fiyatlarını 800’er lira olarak belirlediklerini hatırlattı.

Bu fiyatlara ilişkin söylediği, “Bu sezon aldığımız cezalar nedeniyle hasılattan çok yoksun kaldık. Bunu çıkarmamız lazımdı” sözlerinin, bazı çevrelerce farklı yönlere çekildiğini söyleyen Körüstan, şöyle konuştu:

“Galatasaray maçı bilet fiyatlarıyla ilgili yaptığım açıklamadaki mesaj, çifte standart uygulayan Türkiye Futbol Federasyonuna (TFF) olmasına rağmen başka çevreler bunu farklı yerlere çekiyor. İstanbul’da oynadığımız Fenerbahçe müsabakasında o kadar küfür olmasına karşı rakibimiz ceza almıyor ancak biz özellikle son maçlarda ceza üstüne ceza alıyoruz. Vermek istediğimiz mesaj buydu. Kimse bunun ardında başka bir şey aramasın. Mesajımız TFF’yedir.”