SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim APLİ

1.AYAK: Bu koşuya çok iyi  hazırlanan MERVEILLEUX başarılı pilotuyla açılışı yapmaya çalışacak. OHIOGOZAIMAS uzun süren  sessizliğini bugün bozabilir. SOYLU GÜZEL, DANEHILL GÜL, PRINCESS SEAHERO, OFSAYT, SALİDA ve COFFE BEAN sağlam  kuponlarda bulunması gereken  diğer safkanlardır.

2.AYAK: İnatçı bir yarış  karakterine sahip olan KIŞLALI  yarışa ağırlığını koyabilir. SAHA  KIRAN sprint mesafesini  ayarlayabilirse hedefi vurur. GÜVENBAKAN, BABÜR ve GENÇTAY ise daha sonra düşünülmeli.

3.AYAK: Özel takibimde olan SÜLEYMAN PASHA tatlı bir sürprize imza atmaya çalışacak.  LOWMAN uzun mesafeli koşularda daha başarılı koşuyor. SERGENHAN, IMPASSIONED ve  BABA SERCAN mücadeleye dahil  olabilecek diğer isimlerdir. Gökhan Kocakaya ile çok iyi uyum sağlayan Lodos Rüzgarı  bugün uygun görünen rakiplerin arasından sıyrılabilir.

4.AYAK: Sahada çok tutulan ENYALIOS ekonomik kuponlara  tek yazılabilir. RIGHTOR WRONG  seriyi sürdürmek için elinden geleni yapacaktır. BAMBALERO iyi ellerde bakılıyor.

5.AYAK: Rakiplerine oranla  daha iyi yarışları bulunan LODOS RÜZGARI ağır kilosuna rağmen kazanmaya en yakın isimdir.

6.AYAK: Sürekli aşama  kaydeden DESNA galoplarını  yarışa yansıtabilirse tabelanın  üstünde yer bulabilir. PARTNER SCORE, AZMERA ve ÇUKUROVA FIRE ilave edenler rahat bir yarış  izleyebilirler diye düşünüyorum.  Bol şanslar…

TAHMİN 9-10-4-6-1-2-3-5 11-12-5-2-6 7-6-2-1-5 3-1-2 1 9-4-5-8