SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eto’o’da kriz çözülürse…

Beşiktaş yönetiminin sponsorlar ile yaptığı işbirliği ile önümüzdeki sezon açılacak olan Vodafone Arena Stadı için İngiltere'de futbol yaşamını sürdüren Eto'o için yaptığı görüşmelere menajer Claudio Vigorelli, Türkiye'deki menajerler aracılığı ile yanıt verdi.

Güncellenme: 17:48, 15/04/2014
Eto’o’da kriz çözülürse…

Eto’o’nun Türkiye’ye daha önce menajer Necmettin Çelikhan tarafından getirilmek istendiğini ifade eden menajer Claudio Vigorelli “Beşiktaş’ta daha önce başkan adayı Serdal Adalı aracılığı ile Doğan Küçükemre seçimleri kazanmaları halinde Eto’o ile anlaşacaklarını belirttiler.

Fakat seçimi kaybedince bu görüşme askıya alındı. Yeni sezon için Beşiktaş’ın Eto’o için teklifte bulunduğunu duyduk. Fakat resmi bir temas yok. Beşiktaş Kulübünün yetkilileri gelirse görüşür misafir eder konuşuruz. Fakat Eto’o için sadece Beşiktaş değil, Rus, Katar, İspanya, Fransa ve İngiltere’den teklifler bulunuyor. Beşiktaş Eto’o’yu almak istiyorsa 15 milyon euroyu gözden çıkarmalı” mesajını verdi.

Bu arada Beşiktaş yönetimine yakın çevreler ise Başkan Fikret Orman’ın Eto’o isminin dışında İngiltere liginde dünya çapında süper bir yıldız ile temasta olduğu iddia edildi. Orman’ın Eto’o’nun dışında siyah beyazlı takımı heyecanlandıracak bir oyuncu için İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile gizlilik içinde çalışmaları sürdürdüğü belirtildi.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:17:40,