SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erdem ERGÜDEN

Pist ve mesafe ayrımı yapmadan başarılı yarışlar koşan ve son ikinciliğini sert rakipleri yanında elde eden Enyalios, Adana'dan Ankara'ya fit durumda geldi. Kaliteli tayın yabancı olmadığı pistte fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

1.AYAK: Muhteşem formuyla  sırasıyla değerlendirmenizi öneriyorum. COFFEE BEAN uygun grupta kazan- maya yakın. En sert rakibinin OFSAYT olmasını bekliyorum.  MERVEILLEUX, PRINCESS SEAHERO ve SOYLU GÜZEL daha sonra  düşünülmeli.

2.AYAK: Denk güçteki safkanların bir araya toplandığı bu ayakta sizlere; BABÜR ve GENÇTAY başta  olmak üzere SAHA KIRAN, ALİŞİRİN  OĞLU, BİÇER ve CANYİĞİT'i

3.AYAK: Son yarışındaki ikinciliğiyle çok iyi bir form yakalayan LOWMAN ve sıkletine rağmen çok iyi bir koşu beklediğim IMPASSIONED kuponlara öncelikle  işaretlenmeli. ELBİ, BABA SERCAN  ve SERGENHAN rakipleridir.

4.AYAK: Daha sert rakipleri yanında elde ettiği başarılı ikinciliğiyle göz dolduran ve bugünkü  yarışına daha hazır giren ENYALIOS, müsait rakipleri yanında kazanmaya  çok yakın.

5.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla  göz dolduran LODOS RÜZGARI  başarılı binicisiyle ağır basıyor. Hata  yapması durumunda devreye YAMANER ve KARAESER girer.

6.AYAK: Başarılı hazırlıkları ve  yeterli tecrübesiyle PARTNER SCORE ilk atım. Formunu daha da  artıran AZMERA en ufak hatada devreye girer. MITELO ve DESNA iyi  durumlarıyla daha sonra  düşünülmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 5-2-9-1-4 2-6-12-1-4-3 6-1-3-5-2 3 1-3-5 4-5-3-9