SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

(Adana yorumu) 1.AYAK: Bu yarışa çok  iyi hazırlanan LITTLE  EAGLE sevdiği mesafede ilk  şanslı safkan. IMA  DREAMER Pazar sabahı  yaptığı sprintinde ekibimizin  ilgisini çekti. KARAK idman daki iyi görüntüsü ile şans  vereceğim bir diğer isimdir.

2.AYAK: KONDANSATÖR son çim  yarışında yakın üçüncü  olurken iyi sinyaller verdi.  DEEP QUEEN uzayan  mesafelerde iyi koşabilen  bir isimdir. LUCKY MOON,  NOISY BOY ve KILIÇ  PRENSES kilo avantajları  ile düşünülmesi gereken  safkanlar.

3.AYAK: Pazar sabahı  iyi olan UMUT ATEŞİ ilk  şanslı safkan. DALDAGÜL  iyi koşuları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bu gurupta iyi koşmasını  beklediğim GÜVENER  sağlam kartlara yazılmalı.

4.AYAK: Çim pisti iyi  koşabilen AFFAN favorim.  HUYSUZ bu yarışa çok iyi  hazırlandı. Mehmet Kaya ile  koşacak olan AKINCIHAN  zirveyi zorlayacak bir  diğer isimdir.

5.AYAK: Uzun  mesafede iyi koşabilen DISCERNIBLE  Mehmet Kaya ile  günün en sağlam atıdır.

6.AYAK: Son çim  yarışını iyi koşan UMUNÇ  çok şanslı  müsait kilosuyla önde gelen  safkandır. SÜSLÜM önde  tempo yapabilirse iyi koşacak. AYGÜLÜM, ŞENPAL,  GÜLDEREN ve YENİDÜNYA  sağlam kartlara yazılmalı.

TAHMİN 9-4-7  2-3-9-10-11  1-2-12  2-1-3  4  11-2-7-14-6-8