SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Lig'de bu sezonun tartışmasız en iyi isimlerinden biri olan Caner Erkin'in takımda kalıp kalmayacağı merakla bekleniyor.

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek milli futbolcu ile sarı-lacivertli yönetimin Beşiktaş maçı sonrası masaya oturması planlanıyor. Ancak Caner ile ilgili çok ilginç bir detay ortaya çıktı. Yönetim başlangıçta sıcak bakmasa da Aykut Kocaman'ın yoğun isteği ile transfer ettiği yıldız futbolcunun geçtiğimiz sezon gönderilmenin eşiğine geldiği öğrenildi.

Eskişehirspor – Fenerbahçe maçında gördüğü kırmızı kartın ardından bazı yöneticilerin Caner'in takımla ilişkisinin kesilmesi gerektiğini vurguladığı ve bu konuda ısrarcı davrandığı belirtildi. Kullandığı iddia edilen bir kelime yüzünden kırmızı kart gören milli futbolcuya dönemin teknik direktörü Kocaman sahip çıktı. Caner'e güvendiğini ve her zaman arkasında duracağını kaydeden Kocaman'ın bu tavrı milli oyuncu için adeta dönüm noktası oldu. Caner o günden sonra yeniden doğdu ve şu anda ligin en çok aranılan ismi haline geldi.