SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor Kulübü, mor-beyazlı taraftarlara elektronik bilet uyarısında bulundu.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlemesine Dair Kanun uyarınca, tüm Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig kulüplerinin müsabakalarında elektronik kart ve elektronik bilet uygulaması başlatıldığı belirtildi.

Açıklamada, Orduspor taraftarlarının yeni uygulama kapsamında pazar günü deplasmanda oynanacak Bucaspor maçına elektronik bilet ile girebilecekleri vurgulanarak, şunlar kaydedildi:

“Futbolda elektronik bilet dönemi başladı. Uygulama kapsamında ilk olarak pazar günü deplasmanda oynanacak Bucaspor maçına taraftarlarımız elektronik biletleriyle girebilecek. Bu kapsamda Bucaspor maçını tribünde izlemek isteyen taraftarlarımızın maç gününe kadar passolig kartlarını almaları gerekmektedir. Passolig kart sahibi olmayan taraftarlarımız www.passolig.com.tr adresinden kart başvurusu yapabilirler. Passolig kart başvurusunu tamamlayan taraftarlarımız ise yine aynı site üzerinden maç biletlerini alabilir. Maç günü stadyum gişelerinde passolig kart başvurusu yapılmayacağı da taraftarlarımız tarafından bilinmelidir.”