SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Stat: İnönü

Hakemler: Emre Altun, Eser Eti, Mustafa Arıöz

Yeni Malatyaspor: Vedat, Gökhan, Ramazan, Coşkun, Eren, Hüseyin (Dk. 28 İlyas), Ahmet Gökhan (Dk. 83 Şahinali), Mustafa (Dk. 83 Muharrem Ozan Cengiz), Serkan, Uğur, Necdet

Hatayspor: Ömer Kısa, Erhan, Mehmet (Dk. 46 Hasan), Ömer Bozan, Güney, Soner, Barış, Özgür, Taylan (Dk. 69 Volkan), Serkan, Halil (Dk. 75 Enis)

Gol: Dk. 90+2 Coşkun (Yeni Malatyaspor)

Sarı kartlar: Dk. 50 Mustafa, Dk. 14 Hüseyin, Dk. 63 Ahmet Gökhan, Dk. 90+6 Muharrem Ozan Cengiz (Yeni Malatyaspor), Dk. 13 Barış, Dk. 30 Erhan, Dk. 28 Mehmet Ayaz, Dk. 65 Özgür ve Dk. 75 Ömer Kısa (Hatayspor)

Bu arada, maçın 84. dakikasında Yeni Malatyasporlu Muharrem Ozan Cengiz ile Hatayspor kalecisi Ömer Kısa, bir pozisyonda çarpıştı. Bu pozisyon sonrası iki oyuncuya sağlık ekipleri müdahale etti. Alt dudağı yarılan Ömer Kısa için hakem Emre Altun’un isteği üzerine sahaya ambulans girdi. Kısa ve Cengiz, tedavilerinin ardından oyuna devam etti. Maç, bu sakatlıklar nedeniyle 8 dakika durdu. Kafası bandajla sarılan Cengiz ve dudağı yarılan Kısa, maçın ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.