SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor cephesi üzgün

Trabzonspor Teknik Direktörü Cemil Lütfi Canalioğlu, Eskişehirspor maçı sonrasında "Hesaplayamadığınız şeyler size puan ve puanlar kaybettirebiliyor. Üzgünüz" dedi.

Güncellenme: 19:08, 13/04/2014
Trabzonspor cephesi üzgün

Trabzonspor Teknik Direktörü Cemil Lütfi Canalioğlu, 2-2 berabere kaldıkları Eskişehirspor karşılaşması sonrasında, kazanmak istedikleri bir mücadeleden beraberlikle ayrıldıklarını bildirdi.

İlk yarıda skoru bulduklarını anımsatan Canalioğlu , “İkinci yarının hemen başında da skoru bulduk. İkinci yarıda 2-0 ile oyunun kontrolünü elimize aldık. Arzu etmediğiniz ve hesaplayamadığınız şeyler size puan ve puanlar kaybettirebiliyor. Üzgünüz. Önümüzde kalan maçları alarak, Avrupa kupalarına kalmak istiyoruz” dedi.

Canalioğlu, bir gazetecinin “penaltı pozisyonlarını nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna “6. hakemin Serdar Tokat, gözlemcinin de Metin Tokat olduğunu düşünürsek, bu manidar. Penaltı verilip, verilemeyeceğini akşam daha net ortaya koyacağız. Bizim bulduğumuz yerden net bir şey söylemek zor” diye yanıtladı.

Trabzonsporlu futbolcu Mustafa Akbaş da Avrupa kupalarına gidebilmek için 3 puan kazanmak istediklerini ancak berabere kaldıklarını anlattı.

Yusuf Erdoğan ise 2-0 öne geçtiklerini ancak iki basit hatayla 2 gol yediklerini vurguladı.