SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de 5 sakat!

Antalyaspor karşısında Fenerbahçe'de Sow'un kaşına 6 dikiş atıldı, Kuyt'ın kafası yarıldı. Caner adale ağrısıyla çıktı. Webo ise oyuncu değişikliği olmadığı için sakat sakat oyunu tamamladı.

Güncellenme: 11:02, 14/04/2014
Fenerbahçe’de 5 sakat!

Fenerbahçe, Medical Park Antalyaspor karşısında üç puan aldı ama birçok oyuncunun sakatlanmasına engel olamadı.

Rakibiyle girdiği hava topu mücadelesinde yerde kalan ve kaşı açılan Moussa Sow’a 6 dikiş atıldı. Kulüp doktoru Burak Kunduracıoğlu tarafından tedavi edilen sarı-lacivertli oyuncu, başı sarılı bir şekilde oyuna devam etti. Kafası kanayan diğer isim de Kuyt’tı. O da ikinci yarıda tedavi olarak oyuna devam etti. Maçın ardından tedavisi gerçekleşen Hollandalı yıldızın kafasına 2 dikiş atıldı.

Fenerbahçe’nin ilk golüne imza atan Caner Erkin de ağrıları nedeniyle oyundan alındı. Adalesinde ağrıları bulunan başarılı oyuncu, 70. dakikada yerini Hasan Ali’ye teslim etmek zorunda kaldı.

Sarı-lacivertli ekipte sakatlanan son oyuncu da Webo idi. Karşılaşmanın son bölümünde sakatlanan Fenerbahçeli futbolcu, üç oyuncu değişikliği yapıldığı için karşılaşmaya devam etmek zorunda kaldı. Webo, sakat sakat maçı tamamladı ve müsabakanın ardından sağlık heyetine tedavi oldu.

Fenerbahçe’de sakatlıklardan nasibini alan bir diğer isim ise genç Salih Uçan oldu. Genç yıldızın kafasına 3 dikiş atıldığı öğrenildi.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:22:18,