SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kafkas: “Hayal kırıklığı yaratmak istemiyoruz”

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Akhisar Belediyespor'a 2-0 yenildikleri maça ilişkin, ilk yarısıa kötü oynamalarına rağmen net pozisyonlar yakaladıklarını söyledi.

Güncellenme: 20:14, 12/04/2014
Kafkas: “Hayal kırıklığı yaratmak istemiyoruz”

Kafkas, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ikinci yarıya oyuncu değişiklikleriyle başladıklarını ancak amaçladıkları baskıyı kuramadıklarını ifade etti.

“Tipik bir Niasse golü” yediklerini belirten Kafkas, “Bir de çok ucuz bir ikinci gol yiyince bütün çabalarımıza rağmen sonucu değiştiremedik. Akhisar Belediyespor takımını tebrik ediyorum, başarılar diliyorum” dedi. Önemli bir avantajı kaybettiklerini dile getiren Kafkas, şunları kaydetti: “İçeride oynayacağımız Eskişehirspor maçını kazanıp, ayaklarımızın üzerine basıp, tekrar yukarı doğru hedeflerimiz doğrultusunda gitmek istiyoruz. İstikrar yakalamak bizim için çok önemli. Hayal kırıklığı yaratmak istemiyoruz. Onun için de daha fazla çalışacağız. İçeride dışarıda kazanma gayretinde olacağız.” Karabükspor oyuncusu Erkan Kaş da hiç beklemedikleri bir yenilgi aldıklarına değinerek, “Coşkulu, istekli oynayan takımız ancak sonuçta mağlup olduk, üzgünüz” dedi. Ahmet İlhan Özek ise yenilgi nedeniyle çok üzgün olduklarını kaydetti.