SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 29. haftasında Torku Konyaspor deplasmanından beraberlikle dönen Beşiktaş’ta Teknik Direktör Slaven Bilic, hakemin performansından memnun olmadığını söyledi.

Beşiktaş’ın dürüst, adil ve iyi bir futbol oynayabilmesi için çalıştıklarını söyleyen Bilic “Futbolda kazanırsınız, kaybedersiniz bunlar başka şeylerdir. Bu, birçok kez yaşanabilir ama bu akşam ne yazık ki emek verdiğimiz bir durum varken, emeğimiz elimizden alındı. Emeğimizin karşılığını alamadık. Hakikaten kızgın değilim ama gerçekten çok üzgünüm. Şunu söyleyeyim. Bizi öldüremezler, bunun üstesinden geleceğiz. Bununla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Hep birlikte bunun üstesinden gelmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Hakem hatalarının çokluğundan da şikayet eden Hırvat çalıştırıcı “Dakika dakika burada maçları analiz edecek değilim, Rize maçı ya da diğer maçlar… Hakikaten bıktım, usandım bundan. Çünkü ben bir teknik direktörüm, yargıç değilim. Buraya futbol hakkında, Oğuzhan’ın oyunu hakkında konuşmaya geldim. Bütün bunların konuşulmasından da bıktım usandım” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:00:06,