SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray tarihi bir başarıya imza attı ancak sarı kırmızılı basketbolcular bu yolda yalnız yürümek zorunda kalacak. Zorlu finalde Fenerbahçe’ye ise Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler Rusya’ya özel uçak kaldıracak.

AZİZ YILDIRIM VE YÖNETİCİLER RUSYA YOLCUSU Kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve bazı yöneticiler, kadın basketbolunun kulüpler bazında Avrupa’daki bir numaralı organizasyonu olan FIBA Avrupa Ligi’nde sarı-lacivertli takımın yarın Galatasaray Odeabank ile oynayacağı tarihi finali izlemek için Rusya’ya gitti.

Sekizli Final’de grupta Galatasaray Odeabank maçı öncesinde Ekaterinburg’a giderek, takımı ziyaret eden ve derbi maçı izleyen Aziz Yıldırım, daha sonra masa tenisinde yapılacak final maçı izlemek için Türkiye’ye dönmüştü.

Fenerbahçe’nin finale çıkmasının ardından programını değiştiren Aziz Yıldırım’ın Ekaterinburg’a özel uçak kaldırdığı bildirildi. Başkan Yıldırım’ın bugün bazı yöneticilerle özel uçakla final maçını izlemek için Ekaterinburg’a gittiği öğrenildi. Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı oyuncularının ailelerinin de özel uçakta yer aldığı kaydedildi.

AZİZ YILDIRIM’DAN YAKIN MARKAJ

DIVS Arena’da gerçekleştirilen antrenmana Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yöneticilerde izledi. TSİ ile 17.00’de başlayan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Stretch hareketleriyle başlayan antrenman açma, germe ve ısınma hareketleriyle de devam etti. Antrenman şut çalışmasının ardından yapılan taktik çalışma ile son buldu. Morallerin üst seviyede olduğu antrenman renkli görüntülere sahne oldu. Fenerbahçe final maçının hazırlıklarını yarın TSİ 9.00’de yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

Yayınlanma Tarihi:17:44,