SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdürrahim Albayrak NTVSPOR’da yayınlanan çerçeve programına katıldı. İşte Albayrak’a göre G.Saray’ın içinde bulunduğu durumun sebebi:

“Biz inanılmaz bir ekip ruhu yaratmıştık. Fatih Terim, Ali Dürüst ve ben inanılmaz çalışma ortaya koyduk. Bu sene aynı ekiple devam edilmiş olunsaydı G.Saray’ın şampiyon olmaması gibi bir durum söz konusu olamazdı. Başkan malesef başkalarının dolduruşuna geldi. Takım tam şaha kalkmışken, dört beş sene üst üste şampiyon olacakken hiç olmadık sebeplerden dolayı başarısız bir sezon geçirdik. Artık ikincilik şampiyonluk gibi önemli.”

Abdürrahim Albayrak derbide Roberto Mancini ile bir kriz yaşayan Selçuk İnan’a da sahip çıktı. Albayrak; “Selçuk Türk futbolu için çok önemli bir insandır. Ben her türlü hareketine kefilim. İlerde G.Saray’a antrenör de olacaktır. Selçuk’a haksızlık yapmayalım. Orada ufak bir sürtüşme olmuştur ve asla hocasıyla arasında bir sorun yoktur. Ben ona da söyledim keşke sahada kalsaydın maç başlayana kadar diye… ‘Doğru başkanım’ dedi, ‘anlayamadım o anda hocam da öyle söyledi’ diye cevap verdi.” ifadelerini kullandı.

Abdürrahim Albayrak sözlerini ise G.Saray’da bir gün yeniden yöneticilik yapmak istediğini belirterek bitirdi.

Yayınlanma Tarihi:10:46,