SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sakaryaspor iflasın eşiğinde

Spor Toto 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Sakaryaspor Kulübünde, iki eski futbolcusuna 380 bin liralık borcunu 14 Nisan'a kadar ödeyemediği takdirde iflas süreci başlatılacak.

Güncellenme: 15:45, 10/04/2014
Sakaryaspor iflasın eşiğinde

Spor Toto 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Sakaryaspor Kulübünde, iki eski futbolcusuna 380 bin liralık borcunu 14 Nisan’a kadar ödeyemediği takdirde iflas süreci başlatılacak.

Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iflas davaları nedeniyle maddi açıdan büyük zorluk yaşadıklarını söyledi.

İflas davasının taraflarıyla akşam toplantı yaptıklarını, davanın doğuracağı sonuçlarla ilgili kendilerini bilgilendirdiklerini belirten Aydın, “14 Nisan’a kadar bu parayı bulmamız gerekiyor, bulamazsak iflas süreci başlatılacak’ diye söyledik. İnşallah bu parayı denkleştirmeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

Aydın, iki eski futbolcularına 380 bin liralık borçları olduğunu ancak bu futbolcuların fedakarlık gösterdiğini ifade ederek, “200 küsur rakamla bu işi halledeceğiz. Zaman dar ama bulmak için uğraşacağız” ifadesini kullandı.