SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sağlam iddialı konuştu

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımının Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında, sahasında yapacağı Trabzonspor maçıyla ilgili "Trabzonspor, Avrupa kupasına katılmak için geleceğimiz yerle ilgili en önemli rakiplerimizden birisi. Bu karşılaşmadan iyi bir netice almak gerekiyor" dedi.

Güncellenme: 17:50, 10/04/2014
Sağlam iddialı konuştu

Sağlam, Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde gazetecilere yaptığı açıklamada, Eskişehirspor’un Trabzonspor ve Medical Park Antalyaspor ile iki önemli maça çıkacağını kaydetti.

Eskişehirspor’un ligde ve kupada geleceğini belirleyecek karşılaşmalara çıkacağını anlatan Sağlam, şöyle konuştu:

“Öncelikle Trabzonspor karşılaşmasını düşünüyoruz. Trabzonspor, Avrupa kupasına katılmak için geleceğimiz yerle ilgili en önemli rakiplerimizden birisi. Bu karşılaşmadan iyi bir netice almak gerekiyor. Trabzonspor iyi bir takım ve bu maçı kazanmak için futbolun doğrularıyla hareket etmek zorundayız. Bu maçı kazanmamız gerekiyor. Futbolcularımız da bu maça iyi hazırlanıyorlar ve her şeyin bilincindeler.”

Sağlam, takımda Jerry Akaminko ve Cristobal Jorquera’nın kart cezalısı olduğundan Trabzonspor maçında forma giyemeyeceğini bildirdi.