SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri’nde teknik direktör Erkan Sözeri gözetiminde basına kapalı yapılan antrenman, 1,5 saat sürdü.

Sahada yapılan teknik toplantının ardından başlayan antrenman, düz koşu ve ısınma hareketleri ile devam etti. Daha sonra 4 gruba ayrılan futbolcular ayak tenisi oynayarak antrenmanı tamamladı.

Mor-beyazlı ekip yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Öte yandan, Orduspor 52 Genç Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Aydın, Orduspor’un Karadeniz derbisinde Samsunspor ile karşılaşacağını belirterek, şunları kaydetti:

“Bu maç bizim için çok önemli. Süper Lig yolunda Samsunspor maçının mutlaka kazanılması gerekiyor. Bu nedenle bütün taraftarlarımızı maça davet ediyoruz. Tribünlerin tıklım tıklım dolmasını bekliyoruz. Özellikle bilet fiyatlarının da indirildiği bu hafta takımımıza tam destek vermek için Ordululara bu iş düşüyor. Taraftarlarımızın takımlarına destek vermesini istiyoruz. Orduspor’un her zamankinden daha fazla taraftar desteğine ihtiyacı var. Lütfen tribünleri dolduralım.”

Aydın, pazar günü oynanacak maç öncesi ve sonrası rakip takım kafilesini ve taraftarlarını kendilerine yakışır şekilde karşılayacaklarını da söyledi.