SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta hafta sonu İstanbul Güngörenspor’u ağırlayacak Ofspor’un teknik direktörü Tolgay Kerimoğlu, rakipleri karşısında kazanarak yollarına devam etmek istediklerini söyledi.

Kerimoğlu, karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını belirterek, “Son iki maçımızda gerçek performansımızı ortaya koyarak galip gelmeyi başarmıştık. Galibiyetler bizi kendimize getirdi. Oyuncularım, ligin bitmediğini anlayınca performanslarını üst boyuta taşıdılar. Sezonu da aynı performans ile tamamlamak istiyoruz” dedi.

İstanbul Güngörenspor’un ligin alt sıralarında yer alan, kümede kalma mücadelesi veren bir ekip olduğunu dile getiren Kerimoğlu, şunları söyledi:

“Kalan maçlarının tümüne galibiyet için çıkacaklardır. Bizim maçımız da bunlardan biri olacaktır fakat bu fırsatı rakibe vermek istemiyoruz. Yolumuza kazanarak devam etmek istiyoruz. Kolay bir maç olacak diyemem. Çünkü ligde kolay maç kalmadı. Biz bu karşılaşmayı da her zamanki oyunumuzu oynayıp kazanmaya çalışacağız. Evimizde puan kayıpları yaşamak istemiyoruz. Sahaya, mücadele yapımızı öne çıkararak, pozisyon vermeksizin ve basit hatalar yapmaksızın oynayarak hakim olmaya çalışacağız. Karşılaşmaya iyi hazırlandık. Moralimiz yerinde. Kazanacağımıza inanıyoruz.”