SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, takımının golcülerinin artık, gol atmaya başlayacağını ve takımın da bu oyun temposunu arttırarak iyi sonuçlara doğru gideceğini bildirdi.

Hoşcan, Eskişehirspor Kulübü’nün resmi internet televizyonu olan ESES TV Online’a yaptığı açıklamada, Eskişehirspor’un ligde yapacağı 6 maçın bulunduğunu hatırlatarak, siyah-kırmızılıların fikstürünün kolay olmadığını kaydetti.

Eskişehirspor’un küme düşme hattındaki takımlarla karşılaşacağına değinen Hoşcan, şunları ifade etti:

“Golcülerimiz artık, gol atmaya başlayacak ve takım da bu oyun temposunu arttırarak iyi sonuçlara doğru gidecek. Trabzonspor maçı bizim için bir çıkış maçı olacak. Futbolcularımızın, ligdeki ve Türkiye Kupası’ndaki hedefimizin de bilincinde bir konsantrasyonla maçları oynayacaklarına inancım tam. Hep beraber, kucaklaşarak, şehre asılan bayraklarla gelen havayı yaşamamız gerekli. Bunu da hep beraber başaracağız. Hocamıza ve takımımıza güveniyorum.”

Hoşcan, Trabzonspor maçının ardandan 17 Nisan’da, Ziraat Türkiye Kupası yarı final ikinci maçında Medical Park Antalyaspor ile karşılaşacaklarını anımsattı.

“Bu kadar yaklaşmışken kupayı asla kaybetmek istemiyoruz” ifadelerini kullanan Hoşcan, camianın birlik ve beraberliğinin bozulmaması için ellerinden gelini yaptıklarını belirtti.