SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Selçuk İnan krizi tamamen sona erdi. Teknik direktör Roberto Mancini, takımla çalışmalara başlayan milli oyuncuyla antrenmanda özel olarak ilgilendi. Sakatlığı düzelen Didier Drogba’nın da Sivasspor deplasmanında takımdaki yerini alması bekleniyor.

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, kaptan Selçuk İnan ile geçtiğimiz gün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde baş başa görüşerek Fenerbahçe derbisinde yaşananları konuşmuştu. Yaklaşık yarım saat süren konuşma sonrası sıkıntı çözülmüş ve Selçuk takımdan ayrı salonda çalışmıştı.

Son antrenmana katılan Selçuk İnan’ın Mancini ile pozları, kulübün instagram hesabından yayınlandı. İkili arasında herhangi bir sorun olmadığı ve Selçuk’un Sivasspor mücadelesinde sahadaki yerini alabileceği belirtildi. Felipe Melo’nun Fenerbahçe derbisinde gördüğü kırmızı kart nedeniyle cezalı duruma düşmesi, Sivasspor maçında Selçuk’un yükünü artıracak. Roberto Mancini, başarılı futbolcuyla konuşarak Sivasspor önünde kendisine olan güvenini yineledi.

Bu arada Fenerbahçe derbisinde sakatlığı henüz geçmemesine karşın sahadaki yerini alan Drogba’nın antrenmanlarda takımla birlikte yer alması teknik heyeti memnun etti. Fildişi Sahilli yıldızın cumartesi günü Sivasspor deplasmanında takım arkadaşlarını yalnız bırakmak istemediği ve karşılaşmada oynamak için elinden geleni yapacağı belirtildi.