SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Melo o hareketi bana yapsaydı…”

Hırçınlığı ile bilinen eski futbolcu Ceyhun Eriş, Radyospor'da “Melo, Emre’ye yaptığını bana yapsaydı ikinci kez kırmızı kart görürdüm” dedi.

Güncellenme: 12:27, 09/04/2014
“Melo o hareketi bana yapsaydı…”

Melo'nun Emre'yi oyundan attırdıktan sonra rakibine dili çıkararak dalga geçmesi ve “çık dışarı” demesi tartışılmaya devam ediyor. Kırmızı kartın ardından Melo'ya gitmek istemesine rağmen izin verilmeyen Emre Belözoğlu soyunma odasına götürülmüştü.

Bir dönem hem Galatasaray hem de Fenerbahçe forması giyen ve sahada hırçınlığıyla bilinen Ceyhun Eriş, Düfa Boya’nın sunduğu Radyospor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif’de “Melo o hareketi bana yapsaydı neler yapabileceğimi tahmin bile edemiyorum” dedi.

İKİNCİ KARTI GÖRÜRDÜM Ceyhun, “Emre'nin gözlerinden ne yapmak istediğini tahmin edebiliyorum. Derbi maçta kırmızı kart görmüşsünüz ve rakibiniz sizinle dalga geçiyor. Tarif edilmesi çok zor bir durum. Melo, Emre'ye yaptığını bana yapsaydı ne yapacağımı şimdi tahmin bile edemiyorum. Kırmızı kartı zaten görmüşüm. Sanırım devamında ikinci kez kırmızı kart görürdüm. Sabredilmesi çok zor bir durum” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:12:15,