SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Cengiz Tesislerinde, teknik direktör Uğur Tütüneker yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya, sakatlığı bulunan Ahmet Görkem Görk, dişini çektiren Ali Adnan ve gribal enfeksiyon geçiren Tevfik Köse katılmadı. Liban Abdi ise takımdan ayrı çalıştı. Yeşil-mavili futbolcular, koşunun ardından istasyon çalışması yaptı. Antrenmanın son bölümünde üç gruba ayrılan futbolcular taktiksel çalışma gerçekleştirirken kaleciler ayrı çalıştı.

İdman öncesi Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası yöneticileri yeşil-mavili ekibi ziyaret ederek teknik heyet ve oyunculara baklava ikramında bulundu.

Oda başkanı Muammer Berberoğlu, hafta sonu oynanan Kardemir Karabükspor maçında Uğur Tütüneker’e yapılan protestoyu tasvip etmediklerini belirterek, “Biz teknik ekip ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz. Bu kadro sezon sonunda ligde kalacak ve kimseyi mahcup etmeyecektir. Kayserispor deplasmanından da iyi bir sonuçla dönmeyi başaracaktır” dedi.

Tütüneker, yaşananların geride kaldığını ifade ederek, “Bu takımı başarıya taşımak için hep birlikte mücadele ediyoruz. Kimsenin bir endişesi olmasın. Bu takım iyi yerlere gelecektir” diye konuştu.

Yeşil-mavililer, Kayserispor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.