SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da kötü gidişatın sorumlusu olarak gösterilen Roberto Mancini için İtalyan medyasından çok ciddi bir açıklama geldi.

Son oynanan Fenerbahçe maçında alınan 1-0’lık galibiyete rağmen sarı kırmızılılarda sular durulmuyor. Özellikle Selçuk ve Mancini arasında yaşanan son gelişmelerin ardından ağır eleştiriler alan İtalyan hoca için İtalyan medyasından çok net bir açıklama geldi.

”Bırakıyor!” Tancredi Palmeri’nin sosyal medyadan duyurduğu Mancini hakkındaki iddialar İtalya’da gündeme bomba gibi düştü. İtalyan gazeteci Dün Inter başkanının Mazzari ile ‘yola devam’ demesine rağmen sezon sonunda yolların ayrılacağını ve bu yüzden de Inter’in Mancini’ye 4 milyon Euro’luk bir teklif yaptığını açıkladı. Mancini ve yönetimin arasında büyük sıkıntılar yaşandığını belirten Palmeri, italyan hocanın uygun bir zamanı kolladığını ve iki taraf arasında gerçekleşecek anlaşma sonrasında yolların ayrılacağını açıkladı.

Inter’le görüştü!  Üç hafta önce üç farklı kaynaktan doğrulattığı bilgiyle Inter’in teklifini doğruladığını açıklayan İtalyan gazeteci Galatasaray’la Mancini’nin yollarını ayırmak üzere olduğunu ve Inter’in Mancini’yle iki kez görüştüğünü belirtti.

 

Yayınlanma Tarihi:08:52,