SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü, daha önce bugün satışa çıkarılacağı duyurulan Fenerbahçe derbisi biletlerinin, 10 Nisan Perşembe gününden itibaren Passolig kartlara yüklenebileceğini açıkladı.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Fenerbahçe maçını izlemek isteyen taraftarların, kanuni bir zorunluluk haline gelen Passolig kartına sahip olmaları gerektiği hatırlatıldı.

Açıklamada, Passolig kart sahibi taraftarların, Fenerbahçe derbi müsabakasının biletlerini 10 Nisan Perşembe günü saat 21.00’den itibaren “www.passo.com.tr” sitesi üzerinden kartlarına yükleyebileceği, bu tarihten önce taraftarların kartlarını almak için başvuruda bulunması gerektiği kaydedildi.

Siyah-beyazlı taraftarlar, haftanın 7 günü, 09.00 ile 21.00 saatleri arasında, BJK Plaza C Blok’tan Passolig kart başvurusu yapabilecek.

Passolig kartlara ayrıca, www.passolig.com.tr internet sitesine giriş yapılarak ve 25 lira tutarında vizeleme bedeli ödenerek de sahip olunabilecek. İnternet üzerinden başvuruda bulunan Beşiktaş taraftarları, kartlarını aynı merkezden alabilecek.

Fenerbahçe maçı için Batı ve VIP Tribün biletlerinin fiyatları 120’şer lira olarak belirlenirken, Kale Arkası Tribün biletleri de 40 liradan satılacak.

Kombine kart sahibi taraftarların ise sezon sonuna kadar kartları ile girişi yapabilecekleri kaydedildi.