SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor’da F.Bahçe hazırlıkları

Kırmızı-beyazlı futbolcu Dağaşan: "Fenerbahçe her zaman zor bir rakiptir. Bunu kolaya çevirebilecek kişiler de bizleriz. Cesaretli oynayıp puan ya da puanlar alabiliriz"

Güncellenme: 12:15, 08/04/2014
Antalyaspor’da F.Bahçe hazırlıkları

Spor Toto Süper Lig’de kalma mücadelesi veren Medical Park Antalyaspor, deplasmanda karşılaşacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarına başladı.

Hasan Subaşı Tesisleri’nde teknik direktör Fuat Çapa yönetiminde gerçekleştiren antrenmana sakatlıkları bulunan Murat Duruer ve Vederson katılmadı. Sakatlığı olan Emrah ise antrenman öncesinde Çapa ile bir süre görüştükten sonra ayrıldı.

Antrenman öncesinde Çapa, futbolcular ile kısa bir toplantı yaptı. İdmanda futbolcular koşu ve istasyon hareketlerinin ardından kondisyon ağırlıklı çalıştı. Çapa’nın, kondisyon çalışması sırasında futbolculara sık sık uyarılarda bulunması dikkati çekti.

“LİGDE KALMAYA YETECEK PUANI ALACAĞIZ”

Antrenman öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan kırmızı-beyazlı futbolcu İbrahim Dağaşan, zor bir dönemden geçtiklerini söyledi.

Bütün sorumluluğun kendilerine ait olduğunu dile getiren Dağaşan, kalan haftalarda ligde kalmaya yetecek puanı alacaklarını ifade etti.

Takımın mental olarak biraz güçlü olması gerektiğini belirten Dağaşan, fiziksel olarak kendilerini Fenerbahçe maçına hazır hissettiklerini anlattı. Fenerbahçe maçıyla galibiyet serisini başlatmayı istediklerini ifade eden Dağaşan, “Fenerbahçe her zaman zor bir rakiptir. Bunu kolaya çevirebilecek kişiler de bizleriz. Cesaretli oynayıp puan ya da puanlar alabiliriz” dedi.

Geçmişi çok irdelememek gerektiğini vurgulayan Dağaşan, takım arkadaşlarına güvendiğini, Medical Park Antalyaspor’u layık olduğu yere götüreceklerini sözlerine ekledi.