SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akhisar Karabük’e bileniyor

Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Kardemir Karabükspor'la karşılaşacak Akhisar Belediyespor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Son maçta her ne kadar galip gelemediysek de oyun olarak eski günlerimize biraz olsun dönmüş gibi göründük, bu beni mutlu etti" dedi.

Güncellenme: 21:53, 08/04/2014
Akhisar Karabük’e bileniyor

Kardemir Karabükspor maçı hazırlıklarına Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde başlayan Akhisar Belediyespor’un çalışması yaklaşık 1,5 saat sürdü. Isınma hareketlerinin ardından koşuyla devam eden antrenman yarım sahada yapılan maçla sona erdi. Sakatlığı geçen Bilal Kısa takımla çalışırken, Çağdaş Atan ile Kuate takımdan ayrı koştu.

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, sezona başlarken ligi ilk 10 sırada bitirme hedeflerinin olduğunu, şu anda bunu tutturmuş gibi göründüklerini söyledi. Ancak 6 hafta daha olduğunu hatırlatan Hamzaoğlu, şöyle konuştu:

“Karşılaşacağımız rakiplerimizin ciddi hedefleri var ama UEFA, ama üst sıralar, ama düşmemek gibi. 6 tane çok ciddi maç oynayacağız, bunlardan en zorlusu bu hafta oynayacağımız Kardemir Karabükspor maçı. Haftalardır kötü sonuçlar alıyoruz ama bunun yanında kötü de oynuyoruz. Fakat son maçta her ne kadar galip gelemediysek de oyun olarak eski günlerimize biraz olsun dönmüş gibi göründük, bu beni mutlu etti. İnşallah bundan sonraki maçlarda da bu görüntü içinde oluruz ve daha iyisini yaparız. Her şey bize bağlı, istediğimizi sahada gerçek manada göstermemiz gerekiyor, bunu hak edecek oyunu oynamamız gerekiyor.”