SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

DIŞ HABERLER / LONDRA amkspor.com

İngiltere Premier Lig takımlarından Tottenham Hotspur Menajeri Tim Sherwood, 4-0 kaybedilen Liverpool karşılaşmasının ardından soyunma odasında bazı futbolcuları dövdüğüne dair çıkan haberlere tepki gösterdi.

Haberlerin asılsız olduğunu ancak herkesi inandırdığından şikayet eden Sherwood “Arkadaşlarım, hatta ailem bile bu dedikoduya inanıyor. Bunu neden yaptığımı ve kimi dövdüğümü sorup duruyorlar. Bu haberin yalan olduğuna kimseyi inandıramıyorum” dedi.

Liverpool maçının ardından futbolcularını eleştirdiğini kabul eden İngiliz çalıştırıcı, Chelsea Menajeri Jose Mourinho üzerinden medyaya da göndermede bulundu. Bazen duygularına hakim olamayıp sert açıklamalar yaptığını kabul eden Sherwood, futbolcularını motive etmek için eleştirdiğini söyledi. Mourinho’nun da bu tip açıklamaları olduğunun altını çizen Sherwood “Ancak o yapınca sert eleştiriler doğru oluyor. Çünkü herkes onu dünyanın en iyisi olarak kabul ediyor. Ben yapınca ise konu oyuncu dövmeye kadar gidiyor. Bu çok yanlış bir yaklaşım” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:42,