SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta takipçilerinin kaybettiği haftada Nazilli Belediyespor’u 1-0 mağlup eden lider Altınordu’nun futbol direktörü Murat Dizdar, “Geldiğimiz noktada, arkamıza bakmadan yürüyüşümüze devam etmeliyiz” dedi.

Dizdar, yaptığı açıklamada, Nazilli Belediyespor maçının ardından tek düşüncelerinin BUGSAŞ Spor müsabakası olduğunu belirtti. Tamamen bu maça odaklandıklarını kaydeden Dizdar, “Geldiğimiz noktada, arkamıza bakmadan yürüyüşümüze devam etmeliyiz. Moral, motivasyon ve kazanma hırsımızı yüksek tutup tüm zorlukların üstesinden gelecek gücümüz var. Bu gücümüzü 90 dakika boyunca sahaya yansıtacağımız BUGSAŞ Spor maçına tüm İzmirli futbolseverleri bekliyoruz” diye konuştu.

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ise liderlik yarışının halen devam ettiğini, bu haftaki sonuçların geride kaldığını belirtti. Kendilerinin geçmişe değil geleceğe baktığını bildiren Eroğlu, şunları kaydetti:

“Rakiplerin ne yaptıklarıyla ilgilenmeden kalan 5 maçımızı da kazanmayı hedefliyor ve istikrarlı yürüyüşümüzü devam ettirmek istiyoruz. Nazilli Belediyespor, saha ve seyirci avantajını kullanarak zaman zaman üzerimize geldiyse de golü bulduktan sonra oyun kontrolünü elimize geçirdik. Bütün oyuncularımı verdiklerini mücadele için kutluyorum. Buraya kadar gelip bize destek veren taraftarımıza da teşekkürlerimi sunarım.”

Ligde ikinci sıradaki Alanyaspor’un 4, üçüncü durumdaki Ankaragücü’nün 6 puan önünde bulunan Altınordu, 12 Nisan Cumartesi günü İzmir’de BUGSAŞ Spor’la karşılaşacak.