SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor’da, basın sözcüsü Kaan Savruk, Elazığspor galibiyetiyle haftalardır oynadıkları iyi futbolun karşılığını aldıklarını söyledi.

Savruk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, taraftarları önünde Elazığspor’u iyi futbol sonucunda 3-0 gibi farklı mağlup etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Seri galibiyetlere devam ederek, küme düşme potasından tamamen kurtulmayı hedeflediklerini dile getiren Savruk, şunları kaydetti:

“Çok şükür Elazığspor galibiyetiyle haftalardır oynadığımız iyi futbolun meyvesini aldık. Bundan önce galibiyetler alıyorduk ama yerimiz değişmiyordu. Bundan sonra biz galip geldiğimiz sürece sıkıntı yok. Diğer takımların puan kaybetmesini beklemeyeceğiz. Şimdi diğer takımlar bizim puan kaybetmemizi bekleyecek. Dolayısıyla artık ipler bizim elimizde. Bundan sonra da iyi bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hedefimiz rehavete kapılmadan çalışarak galibiyetlere devam etmek.”

Elazığspor maçındaki desteklerinden dolayı taraftarlara teşekkür eden Savruk, takım için büyük güç olan taraftarlardan desteklerini sürdürmelerini istedi.