SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi play-off yarı final ilk maçında yarın Fenerbahçe Grundig’i konuk edecek Arkas Spor’un basın sözcüsü Uğur Özden, “Atatürk Voleybol Salonu’nda tribün gücünü iyi kullanıp, seride öne geçmek istiyoruz” dedi.

Özden, yaptığı açıklamada, ilk turda Galatasaray FXTCR karşısında sergiledikleri istekli ve etkili voleybolu Fenerbahçe Grundig önünde de sürdürmeleri halinde seriyi geçeceklerini inandığını belirtti.

Geçen sezon olduğu gibi bu yıl da finale kalmak istediklerini kaydeden Özden, “Bunun için İzmirli voleybolseverlere de büyük iş düşüyor. Yarın Atatürk Voleybol Salonu’nda tribün gücünü iyi kullanıp seride öne geçmek istiyoruz” dedi.

Arkas Spor ile Fenerbahçe Grundig arasında yarın Atatürk Voleybol Salonu’nda oynanacak müsabakada saat 20.30’da başlayacak. 2 galibiyete ulaşacak tarafın finale yükseleceği yarı final serisinde daha sonraki 2 müsabaka İstanbul’da oynanacak.

Öte yandan Arkas Spor’un sezon boyunca taraftara yönelik devam eden kampanyanın, sezon bitiminde yapılacak çekilişle sonuçlanacağı, bir kişinin otomobil, 2 çiftinde kruvaziyer turu kazanacağı bildirlidi.