SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde akşam saatlerinde gerçekleştirilen antrenman öncesinde Pierre Webo, FB TV’ye konuştu.

İyi durumda olduklarını belirten Kamerunlu golcü, “Bu hafta iyi bir şekilde hazırlıklarımızı sürdürdük. Şu anda iyi durumdayız. Maçı bekliyoruz. Takımımızın gerçekten hazır olduğunu düşünüyorum. Yarın ki, maçı bekliyoruz. İyi bir karşılaşma olacağını düşünüyorum ve kazanmak istiyoruz” dedi.

Derbilerin özel maçlar olduğunu ifade eden Webo, “Deplasmana gidiyoruz. Zorlu ve coşkulu bir atmosferin bizi beklediğini düşünüyoruz. Oraya gideceğiz ve bu zorlu karşılaşmada her şeyimizi ortaya koyup, buraya dönmek istiyoruz” diye konuştu.

Galatasaray’ın iyi oyunculara sahip, kuvvetli bir takıma sahip olduğunu dile getiren golcü oyuncu, takım olmanın önemine vurgu yaparak; şu ifadeleri kullandı:

“Çok iyi oyunculara sahip ve çok kuvvetli bir takıma karşı oynayacağız. Bizim için çok zor bir karşılaşma olacağını düşünüyorum. Ama her zaman en önemlisi takımdır. Biz her zaman, takım için sahaya çıkıyoruz. Kimin gol attığı, kimin skora katkı yaptığı hiç önemli değil. Bizim için zorlu bir maç olacak ama en önemlisi takımın ortaya koyduklarıdır”