SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal takımın golcülerine özel bir çalışma uygulatıyor… TT Arena'da oynanacak zorlu derbi için Yanal ve kurmayları her türlü ayrıntıyı masaya yatırıyor. Sarı-lacivertliler'de tecrübeli hocanın bu maçtaki en büyük silahı ise vurucu timi…

Emenike, Moussa Sow, Dirk Kuyt ve Pierre Webo'nun son haftalardaki formu Yanal'ı fazlasıyla umutlandırıyor. Bunun için de Galatasaray derbisinde Fenerbahçe'nin en büyük silahı bu 4 golcü olacak.

Ancak teknik direktör Ersun Yanal bu defa yıldızlarını özel bir programla derbi maçına hazırlıyor. Bunda da hedef G.Saray'ın başarılı file bekçisi Muslera…

Teknik direktör Ersun Yanal, Sarı-Kırmızılılar'ın başarılı file bekçisi Muslera'nın zaafları ve yediği hatalı gollerden oluşan özel bir CD hazırlattı.

Yanal, bu CD'yi de takımın golcüleri Emmanuel Emenike, Dirk Kuyt, Moussa Sow ve Pierre Webo'ya her gün izlettiriyor. Tecrübeli çalıştırıcı, vurucu timinden yarın oynanacak olan zorlu derbide Muslera'nın bu zayıf yönlerinden faydalanmalarını ve gole ulaşmalarını istedi.

Habertürk