SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan büyük nasihat!

Aziz Yıldırım'ın; Ersun Yanal ve 4 futbolcuyla birlikte gerçekleştirilen kokoreççi buluşmasında halkın takımı olduklarına vurgu yapıp nasihat verdiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 10:49, 05/04/2014
Aziz Yıldırım’dan büyük nasihat!

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın önceki gün Kandilli'deki evine giderken Çengelköy'de sıkça uğradığı kokoreççiye gitmesiyle birlikte “Yakın olanlar buraya gelsin beraber yiyelim” teklifine takımın kaptanları, yabancılardan Kuyt, Ersun Yanal ve idari menajer Hasan Çetinkaya katılmıştı.

Plansız programsız oluşan bu samimi yemek o kadar küçük bir mekanda olunca haliyle mini bir izdihama da yol açtı, ama şikayetin aksine hem kokoreç yenildi hem de taraftarlar bolca fotoğraf çektirdi.

TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM!

Yemek bittiğinde “Hadi çay içmeye de gidelim” denince yakınlardaki sahile nazır Sütiş'e gidilerek muhabbetin beli kırıldı, çaylarla beraber tatlılar yenildi. Herkes için normal karşılanacak bu organizasyon aslında başka anlamlar da içeriyor. Yıldırım, G.Birliği maçından önce ipleri eline aldığında yeri geldiğinde teknik heyetin yeri geldiğinde ise futbol takımının bir parçası oldu. Taktiksel destekler verip, futbolculara saha içinde nasıl yardımlaşmaları gerektiğini anlattı. Ama çarşamba günkü buluşmanın diğerlerinden farkı, bir hayat dersi içermesiydi.

‘F.BAHÇELİLER DE BURADA’ DENSİN

Yıldırım, “Kalabalıktı, belki yemeğinizi bir seferde yiyemediniz ancak sizi karşınızda gören taraftarların şaşkınlığı ve sevinci, sizin de onlara karşılık vermeniz beni çok mutlu etti. Bu muhabbeti bensiz de yapabilirsiniz. Aranızda buluşup sıradan mekanlara da uğrayın. Biliyorum hepiniz seçkin mekanlara gidip yeri geldiğinde eğleniyorsunuz. Yine böyle mekanlara gidin ama arada sırada halkın uğradığı yerlere de bir göz atın. Onlarla aynı mekanda olun. Sizi görünce ‘Bak F.Bahçeli oyuncu da burada’ desinler. Tavlayı sevenler var çıkın birkaç kez dışarıda oynayın.

Her zaman ‘F.Bahçe halkın takımı' diyorum. Onlardan uzak olmadığınızı gösterin. Bizim büyüklüğümüz taraftarımızın sevgisinden kaynaklanıyor. Onlara bu büyüklüğü hissettirin. İnanıyorum siz de keyif alacaksınız böyle ortamlardan” diyerek baba tavsiyelerinde bulundu.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:10:10,