SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray taraftarı Volkan Demirel’i Arena’da adım adım izleyeceği iddia ediliyor. Sarı-kırmızılı taraftarlar, Fenerbahçe derbisi öncesinde sürpriz bir karar alıp harekete geçti. Öte yandan bu sürpriz gelişmeye milli kaleci, cevap verdi.

Ali Sami Yen Stadı’nda oynanan bir derbide “kasıklarım ağrıyor” diyen ve Trabzonspor maçında ise abartılı gol sevinci yaşadığı belirtilen Volkan Demirel’in Galatasaray maçında her hareketi mercek altına alınacağı konuşuluyor.

Galatasaray taraftarı, sarı-lacivertli filebekçiyi sahaya çıktığı andan itibaren ve özellikle ısınma hareketleri sırasında her adımını kameralarla kayıt altına alacak.

Bu karar stada gelen her taraftara ulaşması için sosyal medya hesapları tarafından da servis edilmeye başlandı. Özellikle kale arkasında bulunan taraftarlar sürekli kayıtta olacak ve elindeki kameralı cep telefonları ile Volkan’ın hareketlerini kayıt altına alınacak.

VOLKAN’DAN CEVAP GELDİ

Öte yandan bu gelişme üzerine Fenerbahçeli oyuncu Hürriyet’e kısa bir açıklama yaptı. “Benim için sorun yok” diyen milli file bekçisi sözlerini şöyle sürdürdü; “Bir şey yaptığım yok ki beni seçsinler.”

Yayınlanma Tarihi:15:16,