SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süral skordan memnun değil

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bünyamin Süral, 2-2 biten Kasımpaşa maçına ilişkin, sahaya kazanmak için çıktıklarını ancak bunu başaramadıklarını söyledi.

Güncellenme: 23:47, 04/04/2014
Süral skordan memnun değil

Süral, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, geçen hafta kaybettikleri Sivasspor maçının telafisi için sahaya çıktıklarını belirtti.

Maça iyi başladıklarını kaydeden Süral, “Sahaya kazanmak için çıkmıştık, galip gelmek istiyorduk ama olmadı. İlk golü de biz bulduk. İki basit toptan gol yedik. Daha çok arzulu ve kazanmayı isteyen taraf bizdik. Tehlikeli bölgeden uzaklaşmak istiyoruz. Önümüzdeki maçlara bakacağız” dedi.

Kasımpaşa cephesi

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze ise deplasmanda iki gol atarak üstünlük kurduklarını ancak son vuruşlarda etkili olamadıklarını söyledi.

Kazanamadıkları için üzgün olduğunu belirten Kasımpaşa Teknik Direktörü Arveladze, şunları kaydetti:

“Çalıştığımız bir maçtı, kazanamadık, yapamadık. Deplasmanda iki gol atarak üstünlük kurduk, son vuruşlarda etkili olamadık. Üzgünüm, gerçekten bu maça çok iyi hazırlanmıştık. İki puanı bıraktığımızı düşünüyorum. Mağlup olabilirdik, çalıştığımız maçtı, kazanmak zorundaydık ama olmadı. İki gol attık, pozisyonlar ürettik ama 2-2 bitti. Yarış devam ediyor, oynayacağımız maçlardan en fazla puanı almaya çalışacağız.”