SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de pazar günü deplasmanda Balıkesirspor ile karşılaşacak Orduspor’un basın sözcüsü Adem Türkmen, “Her iki takım için de çok önemli bir maç, biz buraya kadar getirdiğimiz yarışta geri düşmek istemiyoruz” dedi.

Türkmen, pazar günü Süper Lig yarışında kıyasıya mücadele veren iki takımın sahada galip gelmek için emek sarf edeceğini söyledi.

Her şeyden önce maçın dostluk havası içinde geçmesini temenni ettiklerini ifade eden Türkmen, şöyle konuştu:

“Ligin son haftalarına girildiği bir dönemde hem Balıkesirspor hem bizim açımızdan çok zor bir maç olacak. Çünkü iki takım da Süper Lig yarışında var olmak istiyor. O anlamda her iki takım için de çok önemli bir maç. Biz buraya kadar getirdiğimiz yarışta geri düşmek istemiyoruz. İnşallah sahada dostluk ve centilmenlik ön plana çıkar. O gün kim daha fazla mücadele eder, kim daha çok üç puanı isterse galip gelen taraf olacaktır. Bizim teknik kadroya ve oyuncularımıza güvenimiz tam.”

Taraftarlara da çağrıda bulunan Türkmen, “Son haftalarda taraftarlarımız takımlarını en iyi şekilde destekliyorlar. Sezon sonuna kadar bu desteğin sürmesini arzu ediyoruz. Tablo ne olursa olsun, bizi desteklemeye devam etsinler” diye konuştu.