SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Mourinho, Türkiye’de çalışmak istiyor”

Türkiye'de ve Avrupa'da forma giyen birçok oyuncunun menajerliğini yapan Ahmet Bulut, Jose Mourinho için ilginç bir iddiayı dile getirdi.

Güncellenme: 11:19, 04/04/2014
“Mourinho, Türkiye’de çalışmak istiyor”

Türkiye’de ve Avrupa’da forma giyen bir çok oyuncunun menajerliğini yapan Ahmet Bulut, yaz transfer dönemi öncesi NTV Spor’a konuştu.

Transfer hareketiliğin dünya kupasının ardından başlayacağını belirten Bulut, Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho için ise ilginç bir iddiayı dile getirdi. Bulut, Portekizli teknik adamın 3-4 sezon sonra Türkiye’de bir takım çalıştırmak istediğini ifade etti.

“Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho İstanbul’da teknik direktörlük yapmak istiyor” Bu sözler Portekizli teknik adamın menajeri Jorge Mendes’in Türkiye’deki temsilciliğini yapan Ahmet Bulut’a ait. Bulut, Mourinho’nun Türk futbolunu yakından takip ettiğini ve 3-4 sene sonra Türkiye’de bir takımı çalıştırmak istediğini söyledi.

Bulut, Türkiye’de ve dünyada yeni sezon öncesi transfer çalışmalarının dünya kupasının ardından hareketleneceğini söyledi.

Bulut, transfer piyasında önemli rol oynayan 4 büyük menajer ile anlaşma imzaladığını ifade etti. Ahmet Bulut, son yıllarda Türk futbolonun Avrupa’da saygınlığının artığını ve ülke futboluna bakışın değiştiğini sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi:10:59,