SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saraylı yönetici ortalığı karıştırdı!

Son yönetim kurulu toplantısı sonrası 4 yönetici, “Biz bu maçı kaybedebiliriz ve büyük olaylar çıkabilir. Can güvenliğimizden endişe duyuyoruz'' dedi.

Güncellenme: 09:25, 04/04/2014
G.Saraylı yönetici ortalığı karıştırdı!

Galatasaray'da hafta sonu Fenerbahçe ile oynanacak derbi öncesi sular durulmuyor. Sarı-kırmızılı kulübün salı günü yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından Başkan Ünal Aysal dışarı çıkar çıkmaz dört yöneticinin sözleri buz gibi bir hava estirdi. Uzun bir süredir yönetimde yaşanan fikir ayrılıkları ve yüksek tansiyonun son buluşmada iyice arttığı ortaya çıktı.

GERGİNLİK TAVAN YAPTI

Sedat Doğan, Mehmet Cibara, Ebru Köksal ve Mete İkiz'in, toplantı bitiminde “Biz bu derbiyi kaybedebiliriz. Ardından ciddi olaylar çıkabilir. Can güvenliğimizden endişe ediyoruz. Bu yüzden güvenlik şirketi ile görüştük. Bizleri stattan kaçırabilmek için planlar yapıyorlar” ifadelerini kullandığı ve odada gerginliğin bir anda tavana vurduğu öğrenildi. Doğan'ın ön raporu ise masaya koyarak, “İşte plan bu” ifadesini kullandığı, diğer 3 ismin de desteklediği belirtildi.

‘NEREDEN ÇIKTI BU?'

Diğer yöneticilerin bu konuşmalara büyük tepki gösterdiği ve “Nereden çıktı bu? Nasıl böyle bir şey düşünebilirsiniz” karşılığını verdiği belirtildi. Bunun üzerine dört yöneticinin “Her şey ortada. Bu karşılaşmada şansımız yok. Berabere kalsak bile ciddi olaylarla karşı karşıya kalabiliriz. Bu yönde ihbarlar geliyor zaten. Taraftarın son dönemde bize olan tavrını biliyorsunuz. Biz güvenlik ekibine gerekli talimatı verdik. Bir araya geleceğiz ve gerekli planları yapacağız” diye konuştuğu bildirildi. Fenerbahçe ile oynanacak derbi öncesi bu olay nedeniyle adeta ikiye bölünen Galatasaray Yönetimi'ndeki bu olumsuz havanın bir hayli keyifleri kaçırdığı, Başkan'ın da bu düşüncelerden rahatsızlık duyduğu öğrenildi.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:08:06,