SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den ilginç kutlama!

Sarı-lacivertli futbolcular matematiksel olarak birinci sırayı garantiledikleri maçın ardından soyunma odasının yolunu tutacak, topluca saçlarını kestirdikten sonra tekrar sahaya dönerek taraftarı selamlayacak.

Güncellenme: 09:25, 04/04/2014
Fenerbahçe’den ilginç kutlama!

Fenerbahçeli oyuncular şampiyon oldukları takdirde saçlarını kestirme kararı aldı. Uzun bir süredir mutlu sona ulaşmaları halinde ne yapacakları ile ilgili kendi aralarında sohbetler eden futbolcular sonunda kafaları kazıtma konusunda anlaştı. Aslında bu plan başlangıçta sadece Alper Potuk ve Salih Uçan için geçerliydi. Saçlarına büyük özen gösteren, boş vakitlerinin büyük bir çoğunluğunu berber koltuğunda harcayan iki oyuncuya arkadaşları sezon başından bu yana takılıyordu. Yapılan sohbetlerde Alper ve Salih'e şampiyonluk halinde saçlarını kesmeleri konusunda baskı yapılıyordu.

Ardından bu iki futbolcuya destek olmak için kaptanlar devreye girdiler, “Şampiyon olursak hep birlikte saçları kestiriyoruz” dediler ve böylelikle Alper ile Salih'e destek verdiler. Sarı-lacivertli takım böylelikle şampiyonluğu garantilediği maçın ardından doğruca soyunma odasına giderek saçları kazıtacak ve tekrar sahaya çıkarak tribünleri selamlayacak. Bu arada şampiyonlukta Mehmet Topuz'un bıyıkları da gidecek. Sarı-lacivertli oyuncu son dönemde bıraktığı bıyıklarla takımda ilgi odağı olmuştu.

ALPER ÇOK ÜZGÜN

Öte yandan “Galatasaray'ı Arena'da yenersek saçlarımı keserim” diyen ve sarı-kırmızılı camiadan büyük tepki alan Alper Potuk yanlış anlaşıldığını ifade etti. Yakın çevresiyle üzüntüsünü paylaşan yıldız oyuncu, kesinlikle Galatasaray'ı hedef alan bir söylemde bulunmadığını belirtti. Alper derbiyi kazanmaları halinde büyük ölçüde şampiyonluğu garantileyeceklerini, o yüzden bunu ima etmek istediğini kaydetti.

Yayınlanma Tarihi:08:31,