SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Derbide çocuklar için yarışma

Türk Telekom, Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yapılacak derbi maç öncesinde "Çocukların gözünden derbi" isimli resim yarışması düzenliyor

Güncellenme: 12:33, 04/04/2014
Derbide çocuklar için yarışma

Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray ile Fenerbahçe arasında 6 Nisan Pazar günü yapılacak derbi maç öncesinde iki takımın da ana sponsoru olan Türk Telekom, “Çocukların gözünden derbi” isimli resim yarışması düzenliyor.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, 6 Nisan’a dek devam edecek yarışmaya katılmak isteyen çocuklar Türk Telekom’un, “Futbol Sen Bizim Her Şeyimizsin” adlı facebook sayfasında resimlerini paylaşacak. İki takımın teknik direktörleri tarafından seçilecek üç resmi çizen yetenekli miniklerin, takımının antrenmanını izleme ve oyuncular ile tanışma şansı yakalayacağı ve resimlerin Türk Telekom Arena’da derbi günü düzenlenen sergide gösterileceği bildirildi.

Bu arada, Türk Telekom’un facebook sayfası üzerinden iki takımın tarihteki başarıları ile ilgili mini testi cevaplayan taraftarların, takımlarının imzalı formasını kazanma şansını elde edeceği, “Forma Benim Olmalı Çünkü” bölümüne en yaratıcı yorumu yapan bir Galatasaray bir de Fenerbahçe taraftarının takımlarının imzalı formasının sahibi olacağı kaydedildi.

Öte yandan derbide sosyal medya platformu “foursquare” üzerinden “check-in” yapan 1905’inci taraftarın da Türk Telekom’dan imzalı forma kazanacağı belirtildi.