SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nuri inancını kaybetmedi

Real Madrid deplasmanından 3-0 mağlup ayrılan Borussia Dortmund'un Türk yıldızı Nuri Şahin, rövanş karşılaşmasında turu geçebileceklerini söyledi.

Güncellenme: 13:10, 03/04/2014
Nuri inancını kaybetmedi

Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında Real Madrid’e deplasmanda 3-0 mağlup olan Borussia Dortmund’da umutlar tükenmedi. Alman ekibinin Türk yıldızı Nuri Şahin, İspanya’da iyi oynamadıklarını ancak rövanş karşılaşmasında kendilerini affettireceklerini söyledi.

UEFA’nın resmi sitesine açıklamalarda bulunan başarılı futbolcu “Real Madrid’in ilk maçta hızını ve gücünü kullanarak bize saldıracağını biliyorduk. Bu baskıya karşılık verdiğimizi söyleyemem. İyi oynamadık. Ancak henüz her şey bitmedi” dedi.

Geçtiğimiz yıl sahalarında 4-1 kazandıkları Real Madrid maçının rövanşında 2-0 yenildiklerini, neredeyse üçüncü golü de yiyerek eleneceklerini hatırlatan Şahin “Aynısını biz de yapabiliriz. İlk maçta cezalı olan Lewandowski’yi çok aradık. Onun da gelmesi ile gol yollarında daha etkili olacağız. İkinci maçta turu getirecek skoru alacağımıza inanıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.