SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Akman, Eskişehirspor Kulübü’nün resmi internet televizyonu olan ESES TV Online’a yaptığı açıklamada, şu anda takımın kötü gidişte olduğu algısının bulunduğunu belirterek, Süper Lig’deki maçlarda favori takımı kestirmenin zor olduğunu ve her maçta ilginç sonuçların çıkabildiğini kaydetti.

Ligin üst sıralardaki ve alt sıradaki takımların hedefleri doğrultusunda ikiye bölündüğünü ifade eden Akman, şunları belirtti:

“Biz de Akhisar Belediyespor maçından galip ayrılırsak ligin dördüncüsü olabileceğiz. Medical Park Antalyaspor maçında aldığımız mağlubiyet bizi çok üzdü ama motivasyonumuzu bozmadı. Önemli olan kötü günde birlik ve beraberlik ruhunu ortaya koyabilmek. Kaybettiğimiz puanlar ve kötü oyunumuz bir yana tribünden gelen sesler bizi çok üzdü. Biz bu takımı uçurumun eşiğinden aldık ve verdiğimiz emeklerin karşılığını da Antalya’da telafisi olmayan maçta atacağımız 2 golle ve Akhisar Belediyespor maçındaki 3 puanla alabileceğiz. Karamsarlığa ve kötü bir tabloya hiç gerek yok. Gün birlik ve beraberlik günü. Takıma olan inancımız devam ediyor. Kaliteli bir takımımız var ve hedefimize ulaşacağız. Akhisar Belediyespor maçından güzel bir skor ve oyunla dönerek hedeflerimizin içinde yolumuza devam edeceğiz. Gerçek Eskişehirspor taraftarı bu takımın sahibidir. Bizler gelip geçiciyiz. Onlar takımlarına her zaman olduğu gibi yine sahip çıkacaklardır.”