SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi play-off ilk tur birinci maçında Galatasaray FXTCR’yi 3-0 mağlup eden Arkas Spor’un basın sözcüsü Uğur Özden, “İstanbul’daki iyi oyun ve skoru İzmir’de de tekrarlayıp tur atlayan taraf olmak istiyoruz” dedi.

Özden, yaptığı açıklamada, dünkü maçta aldıkları galibiyetle avantajı ele geçirdiklerini, İzmir’de de rakiplerini yenip yarı finale çıkmak istediklerini söyledi. İzmir’de seyirci desteğini kullanmak istediklerini kaydeden Özden, “İstanbul’daki iyi oyun ve skoru İzmir’de de tekrarlayıp tur atlayan taraf olmak istiyoruz. İzmirli voleybolseverlerden yine destek bekliyoruz” dedi.

Arkas Spor ile Galatasaray FXTCR arasındaki serinin ikinci maçı 4 Nisan Cuma günü saat 18.00’de Atatürk Voleybol Salonu’nda oynanacak. Arkas Spor, yarın da rakibini yenmesi halinde yarı finalde Fenerbahçe Grundig-Gümüşhane Torul Gençlik serisinin galibiyle karşılaşacak.

Mavi beyazlı ekip müsabakayı kaybetmesi halinde yarı finale çıkacak üçüncü ekibin belirleneceği müsabaka yine İzmir’de oynanacak.