SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Teknik Sorumlusu Hami Mandıralı, kalan 7 haftada kayıp yaşamamak için futbolcularını uyardı. Mandıralı, transfer çalışmaları için de düğmeye bastı.

Bundan sonraki her puanın çok önemli olduğunu söyleyen Teknik Sorumlu Hami Mandıralı, “Kaybetme lüksümüz yok. Herkes kalan haftalarda daha fazla çalışacak ve sahada varını yoğunu ortaya koyacak. Kalan haftalardaki performans oyuncularımız için de çok önemli” şeklinde konuştu.

Transfer çalışmalarına da başlayan Trabzonspor’da Teknik Sorumlu Hami Mandıralı’nın tespit edilen oyuncularla ilgili olarak izlemelere başladığı öğrenildi. Bu sezon yaşadığı golcü sıkıntısı nedeniyle golcü arayışlarını listenin başına yazan bordo mavililer, daha çok yerli oyunculara yönelmeye hazırlanıyor. İç transferde ise gerek sözleşmesi bitecek gerekse de iyileştirme konusunda sıkıntı yaşayan oyuncular için çalışmaların başlayacağı belirtildi.

Elazığspor maçı sonrası verilen iki günlük izin sona eren Trabzonspor’da sakatlıkları bulunan Janko ve Bourceanu’nun iyileştiği, teknik sorumlu Hami Mandıralı’nın görev vermesi halinde Gençlerbirliği maçında oynayabilecekleri ifade edildi.

Eşinin rahatsızlığı nedeniyle Hami Mandıralı’dan izin alarak Lyon’a giden Malouda’nın, hafta içinde Trabzon’a dönerek takımla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor.