SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çebi’den taraftara büyük müjde!

Ronaldinho transferini bitiremediği için eleştirilen Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi “Bırakın stat bitsin kimi alacağımızı görürsünüz” diye konuştu.

Güncellenme: 12:50, 31/03/2014
Çebi’den taraftara büyük müjde!

Beşiktaş İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Karabükspor deplasmanında milli piyangocudan 12 adet bilet aldı ve espri yaptı: “Umudumuz milli piyangoda.”

Genel Sekreter Metin Albayrak, yönetici Berkan Gocay, Ahmet Kavalcı'nın da bulunduğu ortamda, kaldıkları Cinci Han'ın kapısında karşılaştığı milli piyangocudan bilet alan Ahmet Nur Çebi, daha sonra otel personeline de bilet aldırdı ve “Kime çıkarsa çıksın biletlerin ikramiyesini kulübe bağışlamanızı istiyorum” dedi.

‘ÇIKARSA HAYIR DEMEYİZ'

Çebi daha sonra “Beşiktaş'ın kaderi milli piyangoya kaldı diyeceksiniz. Biz sadece gelene hayır demeyiz. Şu anda kulübümüz ekonomik olarak stadı bitirecek güçte ve sorumlulukta. Ama milli piyangodan da para çıkarsa daha mutlu oluruz” yorumunu yaptı.

Bu arada bir taraftar “Artık milli piyangodan para çıkarsa Ronaldinho'yu unutturacak oyuncu alırız başkanım” demesi üzerine “Bırak Ronaldinho'yu önce stadımız bitsin sonra görün kimi alacağımızı” diyerek mesaj verdi.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:10:05,