SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’de sakatlarda son durum

Spor Toto Süper Lig’in 27.haftasında Bursaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamladı.

Güncellenme: 22:01, 30/03/2014
F.Bahçe’de sakatlarda son durum
Başkan Aziz Yıldırım, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkan İsfendiyar Zülfikari, Yönetim Kurulu üyelerinden Yalçın Haker ve Selim Kofis, tesislere gelerek antrenmanın bir bölümünü izledi.Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 18.00'de başlayan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü.Isınma hareketleri ve çabukluk çalışmasıyla başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncular 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.

Emre Belözoğlu, antrenmanın ilk bölümde takımla çalışırken, ikinci bölümde ise takımdan ayrı çalıştı. Cristian Baroni tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Sağ üst ön adalesinde ağrı hisseden Alper Potuk ise tedbir amaçlı antrenmana çıkmayarak, özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Sol arka üst adalesinde sertleşme olduğu için tedbir amaçlı antrenmana çıkmayan Michal Kadlec, takımdan ayrı gerçekleştirdiği özel program ile antrenmanı tamamladı.

Fenerbahçe, Bursaspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak Fenerbahçe Can Bartu tesislerinde kampa girdi.

Yayınlanma Tarihi:22:00,