SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mourinho’dan Mancini’ye iğneleyici sözler!

Galatasaray Teknik Direktörü’nün, kendisinin dostu olmadığını söyleyen Mourinho, “Van Gaal ile yemeğe çıkarım, Mancini’yle olmaz” diye konuştu.

Güncellenme: 09:25, 29/03/2014
Mourinho’dan Mancini’ye iğneleyici sözler!

Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho, Galatasaray çalıştırıcısı Roberto Mancini ile aralarında geçen ‘yemek polemiği' ve İtalyan çalıştırıcının ‘Mourinho'nun dostu yok' ifadelerine dair açıklamalarda bulundu.Galatasaray-Chelsea maçı öncesinde Mancini,karşılaşmayı kazanmaları halinde Mourinho ile akşam yemeği yiyebileceklerini dile getirmiş, Chelsea hocası buna karşı çıksa da detaya girmemişti.

İtalyan Eurosport kanalına konuşan Portekizli teknik adam, bu kez meslektaşına sert mesajlar gönderdi. Chelsea hocası, “Roberto'nun akşam yemeği teklifi kurnazca bir teklifti. Kazanırlarsa geleceğini söylüyordu. Ben bu tip tekliflerden hoşlanmam. Bir insanı maçın skoruna göre değil, istediğiniz için yemeğe davet edersiniz” dedi.

Arkadaşları olmadığı konusunda ise Mourinho, “En iyi dostlarım birlikte çalışmakta olduğum insanlar. Ancak futbol dünyasında da pek çok arkadaşım var. Örneğin Louis van Gaal bunlardan bir tanesi. Uzun süre birlikte çalıştık. Hala da dostluğumuz devam ediyor. Onunla bir araya gelmek ve akşam yemeğe gitmeyi severim” diye konuştu.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:08:54,