SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor’un basın sözcüsü Oğuz Ortaköylüoğlu, Medical Park Antalyaspor maçını kazanarak, yükselişlerini sürdürmek istediklerini söyledi.

Ortaköylüoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son iki haftada alınan galibiyetle ligde kalma yolunda umutlarının arttığını belirtti.

Bu iyi gidişatlarını sürdürmeyi arzu ettiklerini vurgulayan Ortaköylüoğlu, şöyle devam etti:

“Takımımızın bulunduğu konum itibariyle bundan sonraki tüm maçlar final havasında geçecek. Son iki haftada önemli galibiyetler elde ettik. Bu galibiyetler takımımızın moral motivasyonu açısından çok önemliydi. Hala bulunduğumuz noktada yapmamız gereken çok iş var, bunun bilinci içerisindeyiz. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz.”

Medical Park Antalyaspor maçına mutlak galibiyet parolasıyla hazırlandıklarını ifade eden Ortaköylüoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Takımımızın son iki haftada oynadığı futbol bulunduğumuz konumdan çıkabileceğimizin sinyalini verdi. Taraftarımızın ve camiamızın takıma olan inancı ve güveni artı. Bundan sonra oynayacağımız maçlarda elimizden gelenin en iyisini ve daha fazlasını yapmak zorundayız. Medical Park Antalyaspor maçını kazanarak, yükselişimizi sürdürmek istiyoruz. Bunun mücadelesini ligin son haftasına kadar devam ettireceğiz.”